Nederlaget | Golfserie.no Skip to content
Golfserie.noGolfserie.no
  • Hjem
  • Innendørsserien
    • Terminliste/resultater 2026/2027
    • Tabeller 2026/2027
    • Om Innendørsserien
    • Tidligere vinnere
    • Reglement innendørsserien
  • Utendørsserien
    • Send inn resultat
    • Terminliste/resultater
    • Tabeller 2026
    • Om Utendørsserien
    • Våre Matchbaner
    • Reglement
    • Tidligere vinnere
  • Kontakt
  • Oslogolfsenter.no

Nederlaget

Nederlaget e1780399002918
Fra venstre: Peter Brandt og Sebastian Winther-Larsen

Leagues
1. div. avd. 1 - 2026
Sesonger
2026

Sebastian Winther-Larsen - lagleder

SpillerTelefonE-postHjemmeklubbHCPHCP TrackmanMatcher spiltScore snitt
Sebastian Winther-Larsen90132437s.winther.larsen@gmail.comAsker GK21,200
Peter Brandt98442249peter.brandt@fredolsen.comBallerud GK1900

1. div. avd. 1 – Utendørsserien 2026

PosLagMVUTSFP
1Nederlaget7502-4910
2Bønna-X7502-1710
3Yips GC7412-109
4Team Sopra Steria 1732258
5Bongo & Bongo7304-76
6Dynea Allnex 2730426
7Team Rør7007610
DatoHjemResultaterBorteTidSted
2026-09-08 17:00:0808.09.26Nederlaget83 - 76Expendables of Krokhol 17:00:0817:00
N/A
2026-09-03 17:30:4603.09.26Nederlaget74 - 78New Element 17:30:4617:30
N/A
2026-09-01 17:40:0801.09.26Nederlaget71 - 85Team Sopra Steria 2 17:40:0817:40
N/A
2026-08-25 18:00:1325.08.26Yips GC84 - 67Nederlaget 18:00:1318:00
N/A
2026-08-18 18:10:0218.08.26Bønna-X85 - 69Nederlaget 18:10:0218:10
N/A
2026-08-13 18:00:3613.08.26Team Sopra Steria 189 - 72Nederlaget 18:00:3618:00
N/A
2026-06-24 19:10:3624.06.26Nederlaget74 - 82Team Rør 19:10:3619:10
N/A
2026-06-23 19:10:1423.06.26Bongo & Bongo80 - 83Nederlaget 19:10:1419:10
N/A
2026-06-11 19:10:2011.06.26Nederlaget84 - 87Dynea Allnex 2 19:10:2019:10
N/A
2026-06-01 19:21:2801.06.26Team Fagermonsen68 - 77Nederlaget 19:21:2819:21
N/A
Send inn resultat

Innendørs 2026/2027

Siste resultater/neste matcher

DatoLagTid/ResultaterSted
2026-10-06 17:30:2106.10.26Team Dunder
Team Sopra Steria 1
76 - 87
N/A
2026-10-06 17:30:4906.10.26Sheriff
Oslo Golfsenter 1
80 - 72
N/A
2026-10-06 20:00:0506.10.26Hagan Rookies 2
Fagerborg Old Boys
79 - 78
N/A
2026-10-06 20:00:1506.10.26Høyenhall Swingers
Kranglefantene
 20:00:1520:00
N/A
2026-10-07 17:30:2907.10.26De Ryggløse
Mystique Blue
78 - 79
N/A
2026-10-07 20:00:1907.10.26Expendables of Krokhol
Målløs
73 - 86
N/A
2026-10-07 20:00:3207.10.26VVS Kontakten
Dynea Allnex 1
 20:00:3220:00
N/A
2026-10-08 17:30:3508.10.262 Premium Golf
Håndverkerne
 17:30:3517:30
N/A

Gruppe A - Eliteserien

PosLagMSFP
1Oppsal Gutta1-62
22TOM2101
2Hagan Rookies 1101
4Fairway To Heaven000
4OB Club000
4Team Fagerstrand000
4Volvat Medisinske 1000
8Prima160
Vis full tabell

Gruppe A - 1. div. avd. 1

PosLagMSFP
1Team Dunder1-112
2Oslo Golfsenter 11-82
3Bønna-X000
3Høyenhall Swingers000
3Karrierehuset000
3Kranglefantene000
7Sheriff180
8Team Sopra Steria 11110
Vis full tabell

Gruppe A - 1. div. avd. 2

PosLagMSFP
1De Ryggløse1-12
1Fagerborg Old Boys1-12
3GRGR GK000
3Shank & Tonic000
3The Lads000
6Hagan Rookies 2110
6Mystique Blue110
Vis full tabell

Gruppe A - 1. div. avd. 3

PosLagMSFP
1Expendables of Krokhol1-132
22 Premium Golf000
2Dynea Allnex 1000
2Håndverkerne000
2Only Hands000
2RUST000
2VVS Kontakten000
8Målløs1130
Vis full tabell

Gruppe B - Eliteserien

PosLagMSFP
1Alliance Eiendom000
1Hagan Rookies 3000
1Happy Shot000
1Nabben & Bror Kjøh 1000
1New Element000
1SOS000
1Spetakkel000
1Team Sopra Steria 2000
Vis full tabell

Gruppe B - 1. div. avd. 1

PosLagMSFP
1Driving Divas000
1Engersand Putters000
1Norges Håndballforbund000
1Oslo Golfsenter 2000
1Pink Gin000
1Team Rør000
1Volvat Medisinske 2000
1WTB United000
Vis full tabell

Gruppe B - 1. div. avd. 2

PosLagMSFP
1Dynea Allnex 2000
1Godt Eiendomsprosjekt000
1Løkka Stars000
1Metallgutta000
1Prestby Holding000
1Rough Riders000
1Team Fagermonsen000
1Team Proventi000
Vis full tabell

Gruppe B - 1. div. avd. 3

PosLagMSFP
1GlobalConnect000
1Iteam Helsfyr000
1Modino000
1Nortelecom000
1Telekjeden000
1Telenor000
1Telia Enterprise000
Vis full tabell
  • Hjem
  • Innendørsserien
    • Terminliste/resultater 2026/2027
    • Tabeller 2026/2027
    • Om Innendørsserien
    • Tidligere vinnere
    • Reglement innendørsserien
  • Utendørsserien
    • Send inn resultat
    • Terminliste/resultater
    • Tabeller 2026
    • Om Utendørsserien
    • Våre Matchbaner
    • Reglement
    • Tidligere vinnere
  • Kontakt
  • Oslogolfsenter.no