Volvat Medisinske 1

Leagues
A - Eliteserien, Elite - 2026, Eliteserien, Eliteserien - A, Eliteserien
Sesonger
2024/2025, 2025, 2025/2026, 2026, 2026/2027

Mario Rinaldi - Lagleder

SpillerTelefonE-postHjemmeklubbHCPHCP TrackmanMatcher spiltScore
Mario Rinaldi92059783mario@volvat.noNes GK24,215,014546
William Myhre40303240wfo.myhre@gmail.comHakadal GK14,15,410426
Einar Korneliussen00

A – Eliteserien – Innendørsserien 2026/2027

PosLagMVUTHBSFP
1Oppsal Gutta11007480-62
22TOM21010757501
2Hagan Rookies 11010757501
4Fairway To Heaven00000000
4OB Club00000000
4Team Fagerstrand00000000
4Volvat Medisinske 100000000
8Prima1001807460

Elite – Utendørsserien 2026

PosLagMVUTSFP
1Oxegutta7601-6212
2Fri som fuglen7601-4612
3VVS Kontakten7502-2610
4Dynea Allnex 17304176
5Volvat Medisinske 17304196
6Fairway To Heaven7304226
7Høyenhall Swingers7106302
8Oslo Golfsenter 17106462
DatoHjemResultaterBorteTid
Fairway To HeavenVolvat Medisinske 1
Volvat Medisinske 1Oppsal Gutta
Team FagerstrandVolvat Medisinske 1
Volvat Medisinske 1Prima
OB ClubVolvat Medisinske 1
OxeguttaVolvat Medisinske 1
Fairway To HeavenVolvat Medisinske 1
Høyenhall SwingersVolvat Medisinske 1
VVS KontaktenVolvat Medisinske 1
Oslo Golfsenter 1Volvat Medisinske 1
Volvat Medisinske 1Dynea Allnex 1
Fri som fuglenVolvat Medisinske 1
Fairway To HeavenVolvat Medisinske 1
Team DunderVolvat Medisinske 1
Team FagerstrandVolvat Medisinske 1
Hagan Rookies 2Volvat Medisinske 1
Hagan Rookies 1Volvat Medisinske 1
2TOM2Volvat Medisinske 1
OB ClubVolvat Medisinske 1
Volvat Medisinske 1Dynea Allnex 1
New ElementVolvat Medisinske 1
Volvat Medisinske 1Fore Norway
Volvat Medisinske 1Fri som fuglen
De HåpefulleVolvat Medisinske 1
Volvat Medisinske 1Oslo Golfsenter 1
Volvat Medisinske 1Happy Shot
Volvat Medisinske 1Hagan Rookies 1
Volvat Medisinske 1Alliance Eiendom
Volvat Medisinske 1Hagan Rookies 2
Fairway To HeavenVolvat Medisinske 1
Volvat Medisinske 1Team Dunder
Volvat Medisinske 1Team Fagerstrand
Volvat Medisinske 1Dynea Allnex 1