Gruppe A – Elite 2020

Husk å sende inn resultater fra matchene til resultater@golfserie.no så fort som mulig etter match er avviklet. Vi oppdaterer resultater og tabeller fortløpende.

Gruppe A - Elite

NrLagMVUTHBSFP
1Fairway To Heaven7511100722811
2Brewery7511108852311
3Ole Vidars742196831310
4Birdienøttene7412968889
5Oxer7223888806
6Oppsalgutta72149295-35
7UIO 1- Elite72058598-134
8Holtsmark 2700770126-560